Výhledy Střížkov, Praha 8

Zpět

alt

Najdete zde

Kategorie:Byty
Stav nemovitosti:dokončeno
Cena od:1.777.150 Kč vč DPH
Zahájení výstavby:2014
Ukončení výstavby:červen 2015
Lokalita/město:Praha 8
Web projektu:www.dumstrizkov.cz

Nový  projekt bytového domu na Praze 8 roste na samém rozhraní městských částí Prahy 8 a Prahy 9.

Cílem bylo nalézt umístění, které by majitelům bytů nabízelo komfort veškeré občanské vybavennosti, a vytvořit funkční celek, který by poskytl nejen kvalitní a cenově dostupné bydlení, vyhovující současným požadavkům trhu a trendům v bydlení, ale i kvalitní administrativní prostory, a komfort atraktivního místa. Na těchto pilířích postavil realizační tým projektu svou strategii při výběru lokality, návrhu objektu a účelovosti využití okolních ploch.

Objekt má dvě podzemní a osm nadzemních podlaží, z nichž třetí a osmé jsou ustupující s bytovými terasami. V podzemních podlažích se nachází technické zázemí objektu a parking, který nabízí  odpovídající počet garážových stání. Třetí až osmé nadzemní podlaží jsou určena výlučně k bydlení. Naleznete zde celkem  88 bytových jednotek a 55 ateliérů v kategorii od malých  1+kk s balkónem  až po komfortní  4+kk s rozlehlou terasou v nejvyšších podlažích. Hlukově exponované fasády domu jsou důsledně odstíněny na základě zpracovaných akustických studií a přímo na fasádě domu jsou osazeny akustické větrací systémy.

 

Výhledy Střížkov, Praha 8 | Galerie

Zpět


Výhledy Střížkov, Praha 8 | Lokalita

Zpět

Lokalita Prahy 8 a Prahy 9 zažívá v posledních letech boom ve výstavbě nových rezidenčních projektů.

Zájemci o bydlení zde vyhledávají zejména bohaté sportovní zázemí vč. bazénu a bobové dráhy, tenisových kurtů a golfového hřiště.

Dále pak perfektní občanskou vybavennost spočívající v dostatku mateřských a základních škol. Gymnázium, střední školy, ale třeba i jesličky.

Samozřejmostí jsou i lékařské služby v podobě kliniky, dostatek praktických a specializovaných lekařů.

Za nákupy lze vyrazit např. do Kauflandu, Globusu, Billy, či OC Letňany.

Exkluzivitu tohoto místa doplňuje výborná dopravní dostupnost. Do centra města metrem - linka B lze dorazit během pár minut.

 Výstaviště PVA EXPO PRAHA, či multifunkční hala Sazka Arena

Výhledy Střížkov, Praha 8 | Kontaktní údaje

Zpět

Makléř nemovitosti

Lukáš Pospíchal

Lukáš Pospíchal
l.pospichal@4develop.cz

Tel: 734 254 335